marmaris yeni sayfa
07-02-2019 10:10 Kategori: ASAYİŞ

Kızılay’dan polise teşekkür

Kızılay’dan polise teşekkür
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Muğla İl Emniyet Müdürlüğü personelinin kan bağışı konusundaki göstermiş oldukları büyük duyarlılıklarından dolayı Türk Kızılayı Marmaris Kan Merkezi idarecileri İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya 'yı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler."

Bilindiği gibi Muğla İl Emniyet Müdürlüğü personeli kan bağışı konusunda son derece duyarlı. Her yıl polis günü olarak kutlanan 10 Nisan gününün içerisinde bulunduğu hafta içerisinde kan bağışı kampanyası kampanyası düzenleyen Muğla İl Emniyet Müdürlüğü personelini vatandaşlar da yalnız bırakmayarak destek veriyorlar. Üstelik Muğla Polisininin duyarlılığı bu kadarla da kalmayarak yıl içerisinde düzenlenen çeşitli kan bağışı etkinlikleriyle destek verilmeye devam ediliyor.

Bu bağlam da geçtiğimiz günlerde Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek 'in himayelerinde Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde İl Merkezi ve İlçelerinde ''Kan Ver, Hayat Ver. '' sloganı ile 6 gün süren kan bağışı kampanyası düzenlenmişti. Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya 'nın  kan bağışında bulunması ile başlayan ''Kan Ver, Hayat Ver.'' isimli  kampanyada   emniyet personelinin yanı sıra çok sayıda vatandaş da kan bağışında bulunmuşlardı.

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya 'yı makamında ziyaret eden Türk Kızılayı Marmaris Kan Bağış Merkezi Müdürü Doktor Serpil Öner ve Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Adem Sali 2018 yılı içerisinde 510 Muğla İl Emniyet Müdürü personelinin gönüllü olarak kan bağışında bulunduğunu belirterek kendisine teşekkür ettiler. 

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisinin ve personelinin Türk Kızılayının her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi. Emniyet Müdürü Çetinkaya bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kan bağışı kampanyalarının düzenli olarak devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Ziyarette  İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erman Akkaya, MEnteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Personeli de hazır bulundular.

Kürşat KESKİN

 


Bu haber 904 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER ASAYİŞ HABERLERİ