marmaris yeni sayfa
08-09-2018 09:54 Kategori: EKONOMİ

Datça'da 'Altın Badem Ödülleri' sahiplerini buldu

Datça'da 'Altın Badem Ödülleri' sahiplerini buldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Datça’da 2'ncisi gerçekleştirilen 'Altın Badem' ödüllerinde, Enerji' şarkısıyla dikkat çeken genç isim Alper Erözer'e 'Yılın umut vadeden sanatçısı' ödülü verildi. "

Datça’da bu yıl 2'ncisi gerçekleştirilen 'Altın Badem Ödülleri', sahiplerini buldu. Televizyon, sinema, müzik ve iş dünyasından Türkiye'nin en iyilerinin ödüllendirildiği törende, 'Enerji' isimli şarkısıyla bu yıla damgasını vuran 14 yaşındaki Alper Erözer, 'Yılın umut vadeden sanatçısı' ödülünü aldı. Babası Cenk Erözer'in elinden ödülünü alan Alper Erözer, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendisine ödül getiren 'Enerji' isimli şarkısını, 13-14 yaşlarındaki genç hayranlarıyla birlikte seslendiren Erözer, hareketli tavırlarıyla dikkat çekti. Erözer, sahneden ayrılırken, hayranlarıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

Datça Belediye Başkanı CHP'li Gürsel Uçar, "Datça anlatılmaz yaşanır" diyerek başladığı konuşmasında, ilçenin sanata ve sanatçıya verdiği öneme dikkat çekerek, "Datça'yı, hoşgörü ve sevginin sınırsız olduğu bir cennet olarak ifade edebilirim" dedi.
Şebnem Schaefer ve Jess Molho'nun sunuculuğunu yaptığı gecede; müzik alanında Ahmet Selçuk İlkan, Arif Susam ve Soner Olgun, televizyon alanında Şahin Irmak ve Bülent Parlak ile manken Gizem Özdilli'ye yaşam boyu başarı ödülleri verildi.
Yılın en iyi tiyatro ödülü, 'Sakın Diyorum Sakın' oyunuyla Ahmet Çevik tiyatrosuna gitti. Yılın komedi filmi 'Oflu Hoca Trakya'da olurken, yılın komedi oyunculuğuna yine aynı filmde rol alan Çetin Altay seçildi.
Türk Arabesk müziğinin ünlü ismi Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'a, yılın fantezi müzik sanatçısı ödülünün verildiği gecede, yılın çıkış yapan sanatçısı ödülünü 'Vay Delikanlı Gönlüm' şarkısı ile Veysel Mutlu aldı. Yılın yardımcı erkek dizi oyuncusu ödülü Murat Tavlı ve kadın oyuncusu ödülü İlayda Aydın'a verilirken, yılın drama ve polisiye filmi 'Kızım ve Ben' seçildi. Cemal Hünal bu filmdeki rolü ile yılın en iyi erkek oyuncusu ödülünün sahibi oldu. Hünal ödülünü, filmde birlikte rol aldığı minik oyuncu Zülal Memişoğlu ile aldı. Yılın rock sanatçısı ödülünün sahibi ise Ali Altay oldu.
Datça’da Yılın Genç İşadamı Ödülü’nü Ali Toksoy aldı ve Marmaris GİAD Yılın Sivil Toplum Örgütü Ödülü’nü Gizem Özdilli’den aldı. Datça’da Yılın Girişimci İş Kadını Ödülü’nü Meral Tuncer Argül aldı.


Kaynak: Haber Merkezi
Bu haber 542 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER EKONOMİ HABERLERİ