marmaris yeni sayfa
13-03-2019 11:52 Kategori: GENEL

AK Parti girişimiyle anjiyo ünitesi açıldı

AK Parti girişimiyle anjiyo ünitesi açıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmete açılan anjiyo ünitesinde hastaların tedavisine başlandı."

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, İl Sağlık Müdürü İskender Gencer'den oluşan heyet anjiyo olan ve stent takılan Süleyman Şahin Erkaya'yı ziyaret etti.

Süleyman Şahin Erkaya,Muğla’ya anjiyo ünitesi kazandıran AK Parti yetkililerine ve kendisini iyileştiren doktorlara teşekkür etti.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan yaptığı konuşmasında, “ Birinci müjdem, Muğla'nın bir büyük eksiğini daha giderdik. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanemiz modern binaya kavuştuktan sonra özellikle anjiyo konusunda yaşanan eksiği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilettik ve Sağlık Bakanımız ile görüştük. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın desteği, Sağlık Bakanımızın oluru ve Muğla milletvekilleri olarak bizlerin girişimiyle ünite çok kısa bir zaman diliminde hastanemize kazandırıldı” dedi. Sağlık Bakanlığı onayıyla Muğla'da Tüp Bebek Merkezi açılacağını müjdeleyen Gökcan, günde yaklaşık 15 bin hastaya hizmet veren hastanede önümüzdeki günlerde hayata geçirilmek üzere yürüyen yol ve yürüyen merdiven projelerinin hayata geçirileceğini dile getirdi. Açıklamalar ardından anjiyo ünitesi gezilerek doktorlardan bilgi alındı

Ali GÜNDOĞAN

 

 

 


Bu haber 257 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ