marmaris yeni sayfa
09-01-2019 16:03 Kategori: GENEL

Demircioğlundan Kütüphaneye Destek

Demircioğlundan Kütüphaneye Destek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şehit Polis Memuru Nedip Cengiz Eker'in isminin verileceği kütüphaneye Demircioğlu Otel Personelinden de destek geldi. "

Bilindiği gibi Menteşe İlçesinde polis ve jandarma  iş birliği ile  15 Temmuz hain darbe girişiminde şehitlik mertebesine ulaşan polis memuru Nedip Cengiz Eker'in anısına kütüphane kütüphane teşhir edilmeye başlanmışdı.


Menteşe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Türkiye  Harp Malülü Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltikli Ortaokulu'nda teşhir edilecek kütüphaneye destekler de gelmeye devam ediyor. Bu kez de  Muğla Menteşe 'de bulunan demircioğlu Otel personelinden  kütüphaneye destek geldi. Otel personeli tarafından temin edilen kitaplar  kütüphanede öğrencilerin okumasına sunulmak üzere genel müdürü Serdar Sazalan tarafından İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz'a teslim etti. İleriki günlerde de kütüphaneye destek vermeye devam edeceğini belirtti.

 


Bu haber 168 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ