marmaris yeni sayfa
25-03-2020 12:20 Kategori: GENEL

İŞ İNSANINDAN "EV DE KAL YARDIMI"

İŞ İNSANINDAN
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Yazıcı Otellerin sahibi İşadamı Serkan Yazıcı, “ Komşusu açken tok yatan bizden değildir” sözüyle Marmarislilere örnek olacak bir girişime imza attı."

Geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teklifi ile AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı olan Türkiye ve Marmaris’in tanıdığı işadamı Serkan Yazıcı, önceki gün herkese örnek olacak bir girişime imza attı. Turizmci ve işadamı Serkan Yazıcı, sosyal medya hesaplarında “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” sözüyle zor dönemlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlara bir ay yetecek gıda desteği yapılacağını duyurdu. Cep telefonu numarası veren Yazıcı, ihtiyaç sahiplerinin aramasını istedi. Ülkemizin zor dönemlerde geçtiğini, bu illetten kurtuluncaya kadar kendisinin, ailesinin ve gönüllü arkadaşlarıyla Marmarisli ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu vurguladı. Öğrenilen bilgilere göre tanesi 400 liralık gıda paketlerinin hazırlandığı, kaymakamlık ve muhtarlarla görüşülerek belirlenen ihtiyaç sahiplerine verileceği duyuruldu.

Sosyal medya hesaplarında “ Değerli küçüklerim, büyüklerim ve dostlarım. Gerçekten zor bir dönemden geçiyoruz, bu zor dönemde ben ve ailem ihtiyaç sahibi öncelikle evden çıkamayan yaşlılarımız ve vatandaşlarımız için elimizden gelen tüm gıda yardımını gücümüz yettiğince paylaşmak için yarından itibaren gıda dağıtımı yapmaya başlıyoruz. Lütfen Marmaris içinde tanıdığınız ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ev adreslerini ve telefon numaralarını 0.506.7516765 numaralı telefon üzerinden bana iletiniz. Ben, ailem ve gönüllü çalışanlarımızla ülkemiz bu illetten kurtulana kadar yardıma devam edeceğiz. İnşallah bu illeti hep beraber ülkemizden kurtaracağız. Allah’ım ülkemizin ve ihtiyaç sahibi herkesin yardımcısı olsun” paylaşımı yapan İşadamı ve turizmci Serkan Yazıcı,bu bir reklam veya bir beklenti olmadığını herkesin bu ele cevap vermesini bir zincir oluşturulmasının zorunlu olduğunu vurguladı.

 

Arzu SARITAŞ


Bu haber 157 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ