marmaris yeni sayfa
13-03-2019 13:02 Kategori: GENEL

Karış karış dolaşıyor

Karış karış dolaşıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Cumhur ittifakının Marmaris temsilcileri tam kadro saha çalışmalarını sürdürüyor. Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, çalışmalar kapsamındaki ziyaretlerine Tepe mahallesinde bulunan esnafla devam etti. "

Dolaştığı mağaza ve dükkanlarda farklı taleplerle ilgili vatandaşların görüş ve sorunlarını dinleyen Yazıcı, “Marmaris için yaptığımız tüm proje çalışmalarını sizlerin bilgisine sunmak için  Atatürk meydanında bulunan seçim tırımızda ekibimiz sizleri bekliyor olacak.. Daha önce lansmanını yaptığımız projelerimizi, detaylıca görmek isteyen vatandaşımız, her bir projemizin gerçek konumları düşünülerek hazırlanmış  3 boyutlu tasarımlarını izleyebilecek ve merak ettiklerini sorabilecek.” Bilgisini verdi.

  Esnaf ziyaretleri esnasında yoldan geçen bir vatandaşın “ Burada yerel yönetim partisinin dışında bir partiden olupta esnaflık yapıyorsan yaşama şansın yok! Esnafa eşit davranan bir başkan istiyoruz!” şikayetinde bulunması üzerine Serkan Yazıcı;” Bakın biz herşeyden önce eşitlikçi bir anlayış sergiliyoruz . Başkanlığımız da da bu böyle olacak, bunun aksi düşünülemez bile! Önemli konuları beraber konuşup, değerlendireceğiz. Marmaris’in geleceğini beraber kuracağız. Artık  ‘ben yaptım!’ olmayacak. Kararı çoğunluğa göre alacağız. Biz hizmet için geliyoruz. Halkımızın rahatı, huzuru ve güvenliği için ne gerekiyorsa yapacağız, söz veriyorum!” dedi

Yazıcı’nın ziyaretinden oldukça memnun olduklarını belirten esnaf, Marmaris’in geleceği için çalışan, proje üreten bir adayı karşılarında görmelerinden dolayı mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler. Yazıcı, esnaf ziyaretleri esnasında yoldan geçen vatandaşlarla da  kısa Süreli sohbetler yaptı, esnafın yanı sıra çocuklar ve gençlerle de fotoğraf çektirdi.

 

Yoğun bir tempoyla seçimlere odaklanan Meclis üyesi adayları ise görevli bulundukları bölgelerde kapı kapı, ev ev dolaşarak hem kendilerini tanıttılar, hem de Marmaris’e dair hazırlanan projeleri anlattılar.

 

Arzu SARITAŞ

 

 


Bu haber 295 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ