marmaris yeni sayfa
06-12-2018 11:37 Kategori: GENEL

Kaymakamdan kütüphaneye destek

Kaymakamdan kütüphaneye destek
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şehit Polis Memuru Nedip Cengiz Eker'in isminin verileceği kütüphaneye Menteşe İlçesinin sevilen ve başarılı Kaymakamı Caner Yıldız 'dan destek geldi."

Bilindiği gibi Menteşe İlçesinde polis ve jandarma iş birliği ile 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehitlik mertebesine ulaşan Polis Memuru Nedip Cengiz Eker'in anısına kütüphane teşhir edilmeye başlanmıştı.

Menteşe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Türkiye Harp Malulü Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından Şehit Piyade Asteğmen Yıldıray Çeltikli Ortaokulu'nda teşhir edilecek kütüphaneye destekler de gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kütüphaneye Ünlü Sanatçı Gülnihal Demir 'den ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya 'dan destek gelmişti. Bu kez de Menteşe İlçesinin sevilen ve başarılı Kaymakamı Caner Yıldız 'dan kütüphaneye destek geldi. Kaymakam Caner Yıldız temin ettiği kitapları teşhir edilecek olan kütüphanede öğrencilerin okumasına sunulmak üzere Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanı İlhan Evcimen 'e teslim ederken ileriki günlerde de kütüphanede  destek geldi. Desteklerin devam edeceği öğrenildi.

 


Bu haber 158 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ