marmaris yeni sayfa
17-10-2020 16:43 Kategori: GENEL

“Millet bizi çağırıyor”

“Millet bizi çağırıyor”
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

""

Marmaris İYİ Parti Basın ve Medya Sorumlusu Muhammet Aslan, genel başkanları Meral Akşener’in “Millet bizi çağırıyor” twitini paylaştı.

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, twitter hesabından “Millet bizi çağırıyor” başlıklı ve  “Asil Milletim” diye başlayan bir çağrıda bulundu.  İYİ Parti Marmaris Başkanlığı Basın ve Medya Sorumlusu Muhammet Aslan da genel başkanlarının bu çağrısını sosyal medya hesaplarında paylaştı.. Aslan’ın paylaşımında şu sözler yer aldı: “Bize ne oldu uyuyor muyuz? Ruhumuz öldü ağlıyor muyuz? Bize ne oldu böyle? Asil Milletim, sen sen ol, senden olanla beraber ol.! Sen sen ol, sana değer verenle birlikte ol.!

Sen sen ol, seni dinleyenin yanında ol.! Sen sen ol ki, senden olanla huzur bul.! Gerçek milli yerli olan, sana değer verip, ayağına çağıran değil! İline İlçene Kasabana Köyüne Evine Ayağına gelip seni dinleyip senin dertlerini yüce milletin Meclisine taşıyandır.! Kısacası arkamdan değil yan yana hep beraber yürüyelim diyen cesurlar hareketinin lideri İYİ PARTİ genel başkanı Sn. #Meral #AKŞENER’dir.”

Arzu SARITAŞ


Bu haber 540 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ