marmaris yeni sayfa
24-09-2018 09:51 Kategori: GENEL

Otelcilerin başkanı güven tazeledi

Otelcilerin başkanı güven tazeledi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Marmaris’te, Güney Ege Turistik Otelciler Birliği(GETOB) olağan genel kurulunda mevcut başkan Bülent Bülbüloğlu güven tazeledi. İki dönemdir başkanlığı devam ettiren Bülbüloğlu 3 yıl daha görevini sürdürecek."

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü saat:14.30’da Marmaris’teki 5 yıldızlı bir otel de Güney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler adına bir dakika saygı duruşu ardından İstiklal Marşı okundu. Oluşturulan divan heyeti ardından GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu ve karşısına aday çıkan otelci Rıza Ersoy kürsüde konuşma yaptı. Bülbüloğlu’nun 3 yıllık dönemde yaptıkları çalışmalar ve yapılacak projeleri anlatılması ardından kurulan sandıkta oylama yapıldı. 139 üyesi bulunan GETOB’nin kongrede 109 otelci oy kullandı.

Otel işletmecisi Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu(TOSFED) Başkanı İşadamı Serkan Yazıcı’nın da Bülent Bülbüloğlu’nun yanında yer aldığı grup 50 oy ile yeniden güven tazeledi. Rıza Ersoy 47 oy aldı, 12 oy geçersiz sayıldı.

 

GETOB Başkanlığı görevini devam ettiren Bülent Bülbüloğlu’nun yönetim kurulu listesi şu otelcilerden oluştu; Hakkı Ülkü, Sedat Kamış, Ahmet Gençalioğlu, Fahri Tan, Murat Azgun, Ahmet Adil Tunca, Cahit Cem Türkmen, Mustafa Feyzullah, Ali Tunç Batum, Serdar Sazalan, Etem Kılıç, Ali Karakuş, Mehmet Binlik, Abdülkadir Çalışır.

Bülbüloğlu, aynı zamanda Türkiye Otelciler Federasyonu(TÜROFED) Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.


Kaynak: Arzu SARITAŞ
Bu haber 235 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ