marmaris yeni sayfa
14-02-2020 10:35 Kategori: GENEL

Sabancı Lisesi gururumuz oldu

Sabancı Lisesi gururumuz oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

""

Marmaris Sabancı Lisesi öğrenciler hem takım hem de bireysel spor müsabakalarında il birincisi oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’ı ziyaret eden öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Aldoğan’ın öğrencilere başarıların devamı için maddi destek sağlanacağı öğrenildi.

 

Sabancı Lisesi öğrencileri, spor müsabakalarından elde ettikleri derecelerle Marmaris’in gururu oldu. Bireysel ve takım olarak Hentbol, basketbol ve futboldan esinlenilmiş bir spor dalı olan “Futsal” oyununda derece aldı. Ayrıca atletizmi ve yüzme dalında ödülleri topladı.Ödülleri toplayan öğrenciler, dün Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’ı makamında ziyaret ederek madalyalarını takdim etti.Öğrencileriyle gurur duyduğunu ifade eden Aldoğan, bölge müsabakalarına katılarak Marmaris’i temsil edecek öğrencilerine maddi destek verileceği öğrenildi. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyarette bulunan CHP Marmaris Gençlik Kolları Başkanı Ali Arlı,öğrencileri tebrik ederek 200 tane kitap hediye edeceğini açıkladı.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

Genç Kız Futsal müsabakalarında dereceye girenler; “ Buse Yükünç(Kaptan), Yudum Özdemir,Nazlı Uslu, Öykü Özkan, Sevingül Akyürek. Yüzme müsabakalarında derece girenler; “Yekta Pehlivan( 4 dalda il birincisi), Arda Pınarbaşı. Atletizm müsabakalarında derece girenler; “ Atatürk koşusunda il birincisi ve ikincisi Mustafa Selim Çelik ve Meriç Mardan”.

Yeni Sayfa Gazetesi Ailesi olarak, Marmaris ismini bölge müsabakalarında temsil edecek tüm öğrencilerimize başarıların daim olmasını temenni ederiz.

 

Arzu SARITAŞ


Bu haber 2056 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ