marmaris yeni sayfa
11-02-2019 11:02 Kategori: GENEL

Serkan Yazıcı’nın seçim Tır’ı büyük ilgi gördü

Serkan Yazıcı’nın seçim Tır’ı büyük ilgi gördü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın kendi imkânlarıyla getirttiği Türkiye’de bir ilk olan uzay aracına benzeyen seçim aracı Tır’ı büyük ilgi görmeye devam ediyor. İçmeler Mahallesi’nde açılan yeni seçim ofisi önüne getirilen seçim Tır’ı partililer yanı sıra vatandaşlar tarafından beğeni ile gezildi."

Geçen hafta İçmeler Mahallesi’nde Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın seçim ofisi açılışı yapıldı. Partililerin yoğun katılım gösterdiği ofis açılışına AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen katıldı. Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın yoğun alkış ve sevgi gösterileri arasında geldiği seçim ofisi, kurdele kesim töreni ile açıldı. Seçim ofisi önündeki caddeye Türkiye’de bir ilk olan uzay aracına benzeyen seçim aracı Tır’ı getirildi. Partililerin yanı sıra vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği araç tanıtıldı. Partililer hep birlikte seçim aracına binerek içerde inceleme yapıldı. Eğitim ve tanıtım aracı olarak kullanılacak Tır hakkında Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı açıklama yaptı. Uzay aracına benzetilen ve hakkında spekülatif sözlerin döndüğü Tır hakkında Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Yazıcı şunları söyledi. “ Gördüğünüz gibi havalı bir araç. Biz havalı bir Marmaris yaratmaya geliyoruz. Biz Marmaris'e hizmet vermeye geliyoruz” dedi.

HİZMET İÇİN BURDAYIM

Hakkındaki çeşitli dedikodu ve iddialara cevap veren hakkında Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Yazıcı, “ Ben siyasetçi değilim hizmet adamıyım. Marmaris’imize hizmet etmek için yola çıktım. Bu seçim kampanyasında hiç kimseden destek almadım ve kendi imkânlarımla hizmet etme yarışına çıktım. Ben ve ekibim Marmaris’imize hizmet etmek için geliyoruz. Bu araç Türkiye’de bir ilktir. Çok sevdiğim bir işadamı dostumun kendi işlerinde eğitim vermek için kullandığı araçtı. Seramik ustaların eğitim için kullanılan araçtır. Öyle bahsedildiği gibi sosyete değil tamamen işçi kardeşlerimin araştırması ve eğitim görmesi için kullanılan Tır’dır. Ünlü Transformers filmi ile benzetildiğini duydum. Bu söylemler çok güzel ve Marmaris’in ciddi reklamı olmuş. bu Tır’ı Türkiye'de herkes bilir. Bütün illere gider. Aynı zamanda federasyon başkanı olduğum gün de başkanlık kapısının önündeydi. Otomobil sporlarında bu zaten vardır. Bunu zamanında çok kullandık. Bunun amacı şu misafirlerimize iyi bir ortamda eğitim verebilmek, yağmurdan çamurdan korunmalarını sağlamak. Evet ben de biliyorum görüntüsü havalı. Biz havalı bir Marmaris yaratmaya geliyoruz. Havalı bir Marmaris için bu küçük bir gösterge olur. Kampanyamın tamamını kendim karşılıyorum. Şöyle düşünceler var, devlet buna para veriyor, sonrasında ne olur ne eder nereden alır düşenlere ben şunu söyleyeyim, özellikle Marmaris'e gelsinler. Bizim Marmaris'e kendimizin neler yaptığını, neler verdiğini görsünler. Biz Marmaris'e hizmet vermeye geliyoruz. Marmaris'te projeler konuşmalı.

PROJELER KONUŞSUN

Tekrar iddia ediyorum. Marmaris’in gelişimine ve doğayı koruyarak daha modern hale gelmesi için benim hayata geçireceğim projelerimden daha iyi bir aday çıksın ona oyumu vereceğim. Şu an adaylar ideolojik söylemler üzerinden seçime gidiyor. Kimse Marmaris’e katma değer koymak için bir söylemde bulunmuyor. Spor, doğası, turizmi gelişmesi için ortaya proje koyan yok. 34 yıldır Marmaris’te ailemle yaşıyorum. Eşim burada ve çocuğum Marmaris’te okuyor. Doğası, tarihi dokusu ile tüm imkânları içinde barındıran eşsiz bir şehrimiz var. Bu şehrimizin doğal dokusunu bozmadan tarihini ön plana çıkartarak hizmet etmek görevimdir. Bu hizmet aşkıyla adaylığa talip oldum” dedi.

 

Ali GÜNDOĞAN

 


Bu haber 396 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ