marmaris yeni sayfa
YENİSAYFA TV
10-07-2019 10:17 Kategori: GÜNDEM

Başımız sağolsun

Başımız sağolsun
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Irak’ın Havaşin Bölgesinde TSK Hudut Tabur Komutanlığı’na lanetlenmiş terör örgütünün roketli saldırısında 2 asker şehit düşerken, bir asker yaralandı. Şehitlerden birinin Dalaman'dan Üsteğmen Emre Kargın olduğu öğrenildi."

Hakkari’de PKK'lı teröristlerin askeri araca düzenlediği saldırıda şehit olan Hava Savunma Üsteğmen Emre Kargın'ın Dalaman ilçesinde yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
Hakkâri’de PKK'lı teröristlerin askeri araca yönelik uzaktan düzenlediği saldırıda şehit olan iki askerden Hava Savunma Üsteğmen Emre Kargın'ın acı haberi, Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşayan ailesine ulaştı. Oğullarının şehit olduğu haberini askeri yetkililerden alan anne Saadet Kargın ve baba Muhammet Kargı gözyaşlarına boğuldu. Yakınları ve komşuları, taziye için Türk bayrağı asılan şehit evine gelmeye başladı. Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Hakkâri bölgesinde PKK'lı teröristlerce uzak mesafeden yapılan saldırı sonucu iki askerimizin şehit olduğu bildirildi. Bakanlığın açıklamasında şunlar kaydedildi,Hakkâri bölgesinde 9 Temmuz 2019 tarihinde bir askeri araca PKK'lı teröristlerce uzak mesafeden yapılan saldırı sonucu iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmıştır. Bölgede operasyonlara devam edilmektedir.REKLAMads by AdMaticBizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz”.Yeni Sayfa Gazetesi Ailesi olarak Ülkemizin başı sağ olsun, acılı ailesine sabır dileriz

Haber Merkezi

 


Bu haber 269 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ