marmaris yeni sayfa
08-08-2019 10:39 Kategori: GÜNDEM

Bayramda tatilcilere ücretsiz banana ve indirimli su sporları

Bayramda tatilcilere ücretsiz banana ve indirimli su sporları
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

" Marmaris İlçesi’nde bulunan 22 su sporları istasyonu, Kurban Bayramı’nda tatilcilere banana(muz) ücretsiz kullandıracak ve tüm spor aletlerinde yüzde 30 indirim kampanyası başlattı. "

Marmaris İlçesi’nde, Atatürk Caddesi’nden turistik İçmeler Mahallesi’ne kadar uzanan 13 kilometrelik mavi bayraklı plajlarda konumlandırılan 22 su sporları istasyonu, Kurban Bayramı kapsamında banana(muz) ücretsiz kullandırılacak ve tüm su sporları aletlerinde yüzde 30 indirim başlatıldı. Kurban Bayramı’nın arife gününden son gününe kadar kampanya kapsamında hamburger, ringa, deniz paraşütü, jet ski, sürat motoru ve deniz bisikletinde indirimler uygulanacak. Ayrıca sertifikalı eğitmenler nezaretinde heyecan arayan tatilcilere çeşitli su sporları aletlerinde yüzde elli indirimli kurs verilecek.
HEM EKONOMİYE KATKI HEM DE SEVDİRMEK

Üç yıldır dini bayramlarda devam eden bu kampanyalarla birçok tatilcinin su sporlarına ilgi duymaya başladığını ifade eden Marmaris Su Sporları Kooperatifi Başkanı M. Salih Tunç, “ Şehir merkezinde sahillere konumlandırılmış 22 su sporları istasyonunda banana ücretsiz ve tüm su sporları aletlerinde yüzde 30 indirim kampanyamız Kurban Bayramı günü başlayacaktır. Geçen yıl dini bayramlarda yaptığımız kampanyalarla 10 bine yakın vatandaşımız su sporları yaptı. Geçen Ramazan Bayramı’nda yaklaşık 4 bin kişi su sporlarını yaptı. Bu tür kampanyalarla hem ekonomiye katkı sağlamak hem de su sporlarını sevdirmek istiyoruz. Bayramda vatandaşlarımızı yeşil ve mavisiyle eşsiz güzelliklere sahip Marmaris’imize bekliyoruz” dedi.

 

Ali GÜNDOĞAN

 


Bu haber 982 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ