marmaris yeni sayfa
27-10-2021 13:08 Kategori: GÜNDEM

"İKTİDARA YÜRÜMÜYORUZ KOŞUYORUZ"

  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

""

İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, “Artık iktidara yürümüyoruz, koşuyoruz". Bu mesajı tüm Türkiye ve Muğla okudu. İYİ Parti’ye üye katılımları katlanarak artacaktır. Bizde Muğla il ve ilçe teşkilatları olarak bu coşkuyu Muğla’yı karış karış dolaşarak anlatacağız” dedi.

 

İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, il yönetimi ilçe başkanları, parti üyeleriyle 4’üncü yıl kutlamaları için İstanbul’a gitti. Muğla teşkilatına teşekkür eden Davut Cumhur Akmeşe, “4. yıl kutlamalarına katılan tüm partili arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Türkiye genelinden gelen Tüm teşkilatlar gibi bizim de orda olma sebebimiz Genel Başkanız Sayın Meral Akşener’i yalnız bırakmamak ve 4’üncü yıl kutlamalarımızdaki coşkuya ortak olup, Türkiye geneline birlik beraberlik mesajını vermekti. Bunda da başarılı olduk on binler İstanbul’a aktı. Salonlara sığamadık, ıslandık üşüdük ama Tüm Türkiye ve Muğla’mıza mesajımızı verdik.” dedi.

CUMHURİYETİN TEMEL DEĞERLERİNİ KORUMAYA SÖZ VERİYORUZ

Muğla’da İYİ Parti’ye olan ilginin arttığını belirten Akmeşe, “Artık iktidara yürümüyoruz, koşuyoruz. Bu mesajı tüm Türkiye ve Muğla okudu. İYİ Parti’ye üye katılımları katlanarak artacaktır. Bizde Muğla il ve ilçe teşkilatları olarak bu coşkuyu Muğla’yı karış karış dolaşarak anlatacağız. İYİ Parti kadroları olarak Bizler bir söz verdik; Bir mazlum için bin zulme karşı durmaya söz veriyoruz. Cumhuriyetin temel değerlerini korumaya söz veriyoruz.  İnsanlarımıza aşk ile sevgiyle, muhabbetle bakıp, tüm farklılıklarıyla insanlara kucak açmaya söz veriyoruz.  Milletin huzuru için gerekirse cefa çekmeye söz veriyoruz.  İyilikle dirilmeye ve iyilikle diretmeye söz veriyoruz.  Gücünüzün yettiği ufka kadar benimle yürümeye söz veriyoruz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’de bizlere söz verdi” diye konuştu.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Bende siz dava arkadaşlarıma mahcup olmamak için sonunda ölüm olsa bile verdiğim tüm sözleri yerine getirmeye çalışacağıma Cenab-ı Hakkın huzurunda söz veriyorum” dedi. 

METİN ERGÜN PARTİLİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

21. ve 23. Dönem Muğla Milletvekili ve İYİ Parti kurucu üyesi olup, İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı olan Metin Ergün, toplantıda gelen Muğlalı hemşerileri ile sürekli ilgilendi. Program sonrası partililer ile sohbet ederek resim çektirdi.

ARZU SARITAŞ


Bu haber 430 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ