marmaris yeni sayfa
14-05-2019 10:13 Kategori: GÜNDEM

İmamoğlu için gönüller bir oldu

İmamoğlu için gönüller bir oldu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"MARMARİS'te bir araya gelen CHP'liler, partilerinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na seçim kampanyasına destek olmak için açılan banka hesabına bağış yaptı. Kalabalık nedeniyle bankada ayrı bölümde işlemler gerçekleştirildi."

CHP’nin Marmaris örgütü üyeleri, partililerin 23 Haziran günü yenilenecek olan seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun kampanyasına destek olmak için sosyal medya çağrısıyla banka şubesi önünde bir araya geldi. Sivil toplum kuruluşları, dernek temsilcileri ve turizmcilerin de destek verdiği kalabalık banka önünde buluştu. CHP İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen, banka yetkilileriyle görüşerek, işlerinin aksamaması ve sürecin hızlandırılması talebinde bulundu. Bankada sıra numarası alan partililer ve ilçe halkı, açılan ayrı bölümde bağışlarını gerçekleştirdi. En az 50 lira limitli bağışları yapanlar, fotoğraflarını çekerek, sosyal medyadan dekontlarını paylaştı. Kalabalık nedeniyle bazı partililer, bankanın 2. şubesinde bağışlarını yaptı. Bazı partili ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de internet bankacılığından bağışlarını gerçekleştirdi.
CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen, “ CHP’nin bir neferi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Bu sorumluluktan ziyade bir gönül işidir. Sizlerin de bildiği gibi bu seçimde  kampanya bütçesi ayrılmıyor. Bizler de yüreğimizden kopanı bağışlayarak, destek olmak için buradayız” dedi.

 

Arzu SARITAŞ


Bu haber 1307 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ