marmaris yeni sayfa
14-01-2020 10:10 Kategori: GÜNDEM

İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Toksoy

İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Toksoy
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İş İnsanı Ali Toksoy, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından Marmaris İlçe başkanı olarak atandı. Akşener, kendisine ait rozetini yakasından çıkartarak Toksoy’a takarak başarılı çalışmalar diledi."

 İş İnsanı Ali Toksoy  geçtiğimiz hafta Ankara’da siyasi ve iş çevresiyle bir dizi ziyaretlerde bulundu. Yapılan ziyarette, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İş İnsanına Marmaris ilçe başkanı olması için teklifte bulundu. Ankara’dan dönen Toksoy, ailesiyle yaptığı görüşmeler sonucu aldığı onay ile teklifi kabul etti.

Ali Toksoy, geçtiğimiz hafta pazar günü Ankara’ya gitti. İYİ Parti Genel Merkezi’ne gelen Toksoy, burada Genel Başkan Meral Akşener’in makamında bir araya geldi. Akşener, kendisine ait rozetini yakasından çıkartarak Toksoy’a takarak başarılı çalışmalar diledi.

 

Ankara’da bulunan Toksoy ile telefonla görüşerek gelişmeler hakkında bilgi aldık. Gazetemize açıklama yapan İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Toksoy, “geçen hafta Ankara’da iş dünyasının önde gelen isimleri ve siyasi partileri  ziyaretlerimiz oldu. Bu ziyaretlerimizin biri de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener idi. Ziyarette İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun’da bulunuyordu. Görüşmeler sonunda sayın Genel Başkan Akşener Marmaris İlçe Başkanı olmamı teklif etti. Ailemle yaptığım değerlendirme sonucunda teklifi kabul ettim. Marmaris’imizde ittifak olduğumuz CHP ile koordineli bir şekilde sosyo-ekonomik katkı olmak için çalışmalarımızı yapacağız” dedi. Yeni Sayfa Gazetesi Ailesi adına Ali Toksoy ve ekibine siyasi çalışmalarında başarılar dileriz.

Arzu SARITAŞ


Bu haber 1932 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ