marmaris yeni sayfa
08-03-2019 13:25 Kategori: GÜNDEM

Mart kapıdan baktırmadı

Mart kapıdan baktırmadı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Marmaris'te güzel havayla birlikte renkli görüntüler de ortaya çıktı. İlçede Mart ayında denize girenler oldu. Atatürk Caddesi halk plajında spor yapan 2 kişi, denize girip, yüzdü. O anlar, kameralar tarafından görüntülendi. "

Marmaris’te dün 19 dereceye ulaşan sıcaklıkları gören vatandaşlar plaj ve sahil yürüyüş yollarına akın etti. Bazı vatandaşlar eşsiz deniz manzarası eşliğinde dinlenmeyi tercih ederken kimileri yürüyüş ve spor yaptı. Dikkat çekici durum ise halk plajında mayolarla spor yapıp ardından denize giren iki kişi oldu. İki kişinin saatlerce denizde yüzmesi yürüyüş yapanların dikkatini çekti. Sokak kedileri balık tutanların başında kısmetini beklerken bazıları içeceklerini yudumladı. Baharın habercisi üç cemrenin düşmesi ardından güneşli hava sokakları doldurdu. Yat Limanı, Kordon Caddesi ve Atatürk Caddesi yürüyüş yapanlarla doldu. Kimi vatandaşlar kafeteryalarda deniz manzarası eşliğinde içeceklerini yudumladı. Bazıları da halk plajlarında koydukları portatif sandalyelerinde oturarak anın keyfini çıkardı. Çocuklar parklarda oyunlar oynarken ebeveynler çay bahçesinde içeceklerini yudumladı.

Demirhan Yorulmaz, “ İç Anadolu halen kara kışa teslim olurken Marmaris’te yaz günleri var. Çok güzel bir hava mevcut ve havası mükemmel. Tıkanmadan saatlerce yürüdüm ve eşsiz deniz manzarasını seyrettim. Evladım burada memur onun yanına gelmiştim.İki günlük ziyaretimi beş güne çıkardım” dedi.

 

Ali GÜNDOĞAN

 


Bu haber 128360 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ