marmaris yeni sayfa
14-06-2019 10:48 Kategori: GÜNDEM

Sahiller güzellere kaldı

Sahiller güzellere kaldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Vatandaşların, üniversite sınavı, İstanbul seçimi ve okulların açık olmasıyla sahillerden çekilmesiyle plajlar birbirinden alımlı güzel turistlerle doldu. Birbirinden güzel ve alımlı Rus ve İngiliz turistler plajlarda renkli görüntüler sergiledi. "

Bayram tatili sonrası plajlar turistlere kaldı. Ketenci Kavşağı’ndan Turban Mevkii’ne kadar uzanan mavi bayraklı plajlar yabancı turistlerin renkli görüntülerine sahne oldu. Birbirinden alımlı güzel İngiliz, Rus ve Avrupalı kadın turistler plajlarda özgürce anın keyfini çıkardı. Kimileri uzandıkları şezlonglarda güneş altında sere serpe uzanarak bronzlaşmayı tercih ederken bazıları kitap okumayı ve yüzmeyi tercih etti. Bakışlardan uzak anın keyfini çıkartan kadın turistler güzellikleriyle de ilgi odağı oldu. Heyecan arayanlar ise jet ski, deniz paraşütü ve muz üzerinde idi. Güzelliklerini sergilemekten çekinmeyen turistler objektiflerimize mankenlere taş çıkartır pozlar verdi. Bazı turistler, eşsiz deniz manzarası eşliğinde öz çekim yaparak sosyal medyalarında “Forever Marmaris” yorumu yazdı.

HUZUR VE MUTLULUK BULUYORUM

Rus öğrenci Anna Glovaren, “ Marmaris’e üçüncü gelişim. Burada rahatça dolaşıp eğlenebiliyorum. Bakışların olmadığı plajlarda anın tadını çıkartıyorum. Marmaris deniz ve güneşi ile çok güzel” dedi. 37 yaşındaki İngiliz Marry Elizabeth Glorian, “ İki yıldır tatile geliyorum. Huzur buldum ve ülkeme her dönüşümde kadın dostlarıma tavsiye ediyorum. Marmaris’in her şeyi güzel” dedi. Litvanyalı öğretmen Helen Trovannian ise , “ İspanya gibi farklı ülkelerde böyle rahat olamazsınız. Dünyanın birçok turistik ülkesine gittim. Ama Marmaris’te ayrı bir huzur buldum. Tatil planlarım arasında mutlaka Marmaris oluyor. Bu yıl dördüncü gelişim ve şimdiye kadar hiçbir şekilde rahatsız edilmedim. Sahillerde özgürce keyfini çıkartabiliyorum” şeklinde konuştu.

 

Ali GÜNDOĞAN

 

 

 


Bu haber 952 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ