marmaris yeni sayfa
19-08-2013 11:59 Kategori: MAGAZİN

Sezen Aksu Sahneye Çıkarken Yere Düştü

Sezen Aksu Sahneye Çıkarken Yere Düştü
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bodrum'daki konserinde kulis çıkışında ayağı takılarak yere düşen Aksu, korumaları tarafında kucaklanarak sahne arkasına götürüldü."

Bodrum antik tiyatroda konser vermeye gelen Ünlü şarkıcı Sezen Aksu konsere çıkmasına dakikalar kala kulis çıkışında ayağı takılarak düştü. Binlerce hayranının önünde düşen minik serce daha sonra korumaları tarafında kucaklanarak arkaya götürüldü.

HAYRANLARINI KENDİSİ TESELLİ ETTİ

112 ekipleri tarafından ayakta tedavi gören ünlü sanatçı sol dirseğinden yaralandı. 10 dakika kuliste tedavi gören Sezen Aksu sahneye çıkarak sevilen şarkılarını seslendirdi. Bu hareketi karşısında ise birçok hayranı Aksu'yu ayakta alkışladı. Hayranlarına korkulacak bir şey yok diyen Aksu "kulis çıkışı bir kaza geçirdi. Ama bir şeyim yok çok güzel bir gece olacak. Kolumda küçük bir yaralanma oldu ama önemli bir şey değil"dedi. Konsere 'gülümse' şarkısı ile başlayan Minik Serçe daha sonra sevilen şarkılarını seslendirmeye devam etti.

2 BİN KİŞİ İZLEDİ

Yaklaşık 2 saat süren konsere Ünlü şarkıcı Demet Akalı eşi Okan Kurt ile katılırken pop müziğinin önemli isimlerinde Mustafa Sandal eşi Emina Sandal ile konseri izledi. Konsere ünlü şarkıcı Zeynep Casalin ve Yeşilcam oyuncularından Salih Güney, cemiyet, sanat, spor camiasından bir çok isimde minik serce nin konserini izleyenler arasında yer aldı. Saatler öncesinde uzun kuyruklar oluşan konseri yaklaşık 2 bin kişi izledi. Unutulmaz bir gece yaşatan Aksu konser sonrası kulise giderek yarasını sardırdı.


Bu haber 2351 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER MAGAZİN HABERLERİ