marmaris yeni sayfa
08-06-2019 14:59 Kategori: MARMARİS

Kampanyayı duyan tatilciler su sporlarıyla eğlendi

Kampanyayı duyan tatilciler su sporlarıyla eğlendi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Marmaris İlçesi’nde bulunan su sporları istasyonları Ramazan Bayramı’nda tatilcilere yüzde 25 indirim kampanyası başlatınca yoğunluk yaşandı. "

Şehir merkezinden İçmeler Mahallesi’ne kadar uzanan mavi bayraklı plajlarda konumlandırılan 12 su sporları istasyonu, Marmaris İlçesi’nde Ramazan Bayramı tatilini geçiren vatandaşlara, yazlıkçılara ve gurbetçilere indirim kampanyası başlattı. Bayram tatilcileri haftaya pazartesiye kadar 6 gün sürecek kampanya kapsamında muz, hamburger, sürat motoru, paraşüt, jet ski ve deniz bisikletinde yüzde 25 indirimden faydalanacak. Ayrıca sertifikalı eğitmenler nezaretinde heyecan arayan vatandaşlara çeşitli su sporları aletlerinde indirimli kurs verilecek. Kampanyayı duyan tatilciler ise bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak için akın ettikleri plajlarda su sporları yapmanın keyfini çıkardı. Drone ile çekilen DHA’ya özel çekilen görüntülerde tatilciler ilk defa yaptıkları su sporları ile hem mutlu oldu hem de heyecanlı anlar yaşadı.

SU SPORLARINI SEVDİRMEK İSTİYORUZ

Üç yıldır her bayramda bu kampanyayı yaptıklarını ifade eden Marmaris Su Sporları Kooperatifi Başkanı Mehmet Salih Tunç, “12 su sporları istasyonu işletmecisiyle aldığımız ortak karar ile yüzde 25 indirim kampanyası başlattık. İndirimi öğrenen bayram tatilcileri su sporlarına ilgi gösterdi. İki günde bin 500 tatilcimiz çeşitli su sporları cihazlarını indirimli denedi. Kurban Bayramı ve turizmin son günleri olan Eylül ayında yarı yarıya indirimlerle su sporlarını sevdirmeye çalışacağız. Bayram ve sonrasında vatandaşlarımızı cennet ilçemize bekliyoruz” dedi.

 

Ali GÜNDOĞAN

 


Bu haber 1647 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER MARMARİS HABERLERİ