marmaris yeni sayfa
12-03-2019 10:58 Kategori: MARMARİS

“TAKLİT EDİLMEKTEN KORKMUYORUZ, BAŞARILI İŞLER TAKLİT EDİLİR,

“TAKLİT EDİLMEKTEN KORKMUYORUZ, BAŞARILI İŞLER TAKLİT EDİLİR,
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türkiye için büyük önem taşıyan yerel yönetim seçimleri kapsamında çalışmalar tam gaz devam ediyor. Marmaris’te Cumhur ittifakının Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, toplantı ve ziyaretlerine devam ediyor. Sabah saatlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır ve partililer ile Marmaris Karamanlılar derneği üyeleriyle bir araya gelen Serkan Yazıcı, toplantıyla ilgili olarak;” Karamanlılar Derneği üyeleri ile bir araya geldik. Buluşmamızda 12 ay turizm hedeflerimizi ve projelerimizin detaylarını anlattık. Üyelerin bizlerden beklentilerini dinledik. Toplantıya katılım yapan tüm üyelere teşekkür ediyorum.” Açıklamasında bulundu. "

Toplantının bitiminde AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen, MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Kemal Kalemci, Meclis üyeleri Süleyman Eroğlu,Mustafa Karacan, Melih Eriş, Cavidan Öner, Yağız Gül  ile birlikte Adaköy Yalancıboğaz’da bulunan Yacht Marina’ya geçen Serkan Yazıcı burada teknecilerle buluştu. Marinada çalışan teknecileri dinleyen ve projelerinden bahseden Yazıcı,;” Başkan olunca ilk iş buraya gelen yolu yapacağım” diyerek öğle yemeğini çalışanlarla birlikte yedi. Daha sonra Yacht Marina’nın sahibi Bilgin Özkaynak ile kısa bir görüşme yapan Marmaris Belediye Başkan Adayi Serkan Yazıcı’nın sonraki durağı Marmaris Netsel Marina’da bulunan esnaf oldu.  Esnafla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Yazıcı; “ Sizlerle birlikte düşünecek, sizlerle birlikte hareket edeceğiz. Yaşadığınız sorunları çok iyi biliyorum. Bu görevde sizin derdinizi dinleyerek çözüme kavuşturmak için çalışacağız. Çözümü yine birlikte mücadele ederek yoluna koyacağız. Marmaris’in ihtiyacı olan konularda hazırladığımız projelerimizi  adaylığımın açıklanmasıyla beraber plana dökmeye başlamıştık.Yapılan açıklamalara bakarak, bizim üzerimizden prim yapılmaya çalışılmasını üzülerek  görmekteyiz. Bir yandan da seviniyorum aslında. Taklit edilmekten korkmuyoruz, çünkü başarılı olan işler taklit edilir. Bizim  aylar öncesinden anlattığımız ve yapılamaz denilen işler, şimdi yeni projelermiş gibi  lanse ediliyor. “ dedi. Daha sonra Bono’da  oturan Yazıcı, orada da vatandaşlarla sohbet etti.

Ardından Beldibi Yaşamkent sitesi sakinleri ile buluşan Serkan Yazıcı site sakinleriyle yaptığı toplantıda soruları cevapladı.  Yaşlı bir vatandaşın;” Başkan seçilirseniz Marmaris küçük İstanbul olacak! diyorlar” şeklindeki sözüne Yazıcı;” Abi ben  seçilmezsem olacak, o yolda zaten. Söylemediğimiz sözler, yapmayacağımız işler çarpıtılarak yalan yanlış konuşuluyor. Burada sizlerin akıl ve gönül gözünüzü açmanız gerekiyor. Bütün  adayların yapacaklarına bakın. Objektif olun. Sizden rica ediyorum beni tanıyın, aileme ve şimdiye kadar yaptıklarımıza bakın. Projelerimizi inceleyin. El birliğiyle  Marmaris’in geleceğini kurtaralım. Biz Marmaris’i büyütmeye değil, şirin bir balıkçı kasabasına dönüştürmeyi istiyoruz. Yapılaşmaya müsaade etmeyeceğiz.” Yanıtını verdi.

Oldukça yoğun bir programı olan Serkan Yazıcı, günün sonunda davetli olduğu Karadenizliler Derneğinin düzenlediği geceye iştirak etti.  Gecede Yazıcı’ya 1.Lig Karadeniz takımlarından Rize ve  Trabzon Spor forması hediye edildi. Daha sonra Horon oynayanlara eşlik eden Serkan Yazıcı, şarkılara da eşlik etti, sonra  salondan ayrıldı.

 

 


Bu haber 437 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER MARMARİS HABERLERİ