marmaris yeni sayfa
20-01-2020
Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

YATAĞANLI İŞADAMI HÜSEYİN ELMACI’NIN İŞYERİ TERCİH EDİLMEKTE

Hüseyin Kocabıyık

 

Sevgili okurlarım Yatağanlı işadamı Demirhan Hidrolik İş Makineleri Bakım Onarım firmasının patronu Hüseyin Elmacı Muğla ve yöresinde yapmış olduğu temiz işlerle adı devamlı güzelliklerle anılmakta. Hüseyin Elmacının işyerinde birbirinden kaliteli ustaların özverili çalışmaları ve temiz kaliteli yapmış oldukları tamir işleri Demirhan Hidrolik İş Makineleri bakım ve onarım işleri bu güzellikler karşısında bu işlerle uğraşan müşteriler tarafından tercih edilen bir işyeri olmuştur.

 

Sevgili okurlarım Yatağan Sanayi Sitesi’nde başarılı bir işadamı olan Demirhan Hidrolik İş Makineleri Bakım Onarım firmasının bu başarılı iş azmi il dışına taşmış çok sayıda müşterilerinin uğrak yeri haline gelmiş. Tabi şunu da unutmamak gerek işadamı genç yaşta olmasına rağmen müşterilere karşı güler yüzlü oluşu sevecen tavırları ile ilgi göstermesi işadamı Hüseyin Elmacı’nın firmasının gün geçtikçe büyüme göstereceğinin ayrı bir güzellik olduğunu söyleyebilirim sevgili okurlarım.

 

Sevgili okurlarım Demirhan Hidrolik İş Makineleri Bakım Onarım Firması 2003 yılın da Yatağan’da Hidromek İş makineleri tamir bakım ve yedek parça Yetkili servisi olarak hizmet vermeye başlandığı söyleniyor. Sanayi sitesinde küçük bir işyeri olarak başlanılan işe şuan da 12 kişilik bir ekiple hizmet verilmekte.

Dünya Markası olan HİDROMEK İş makinelerinin hem servis hizmetlerini yapılıyor hem de tanınması için çalışılıyor. 17 yıldır Yatağan da bulunan firma sürekli artan müşteri taleplerini karşılamak ve iş makinelerinin servis ortamında bakım yapma şartlarını müşterilerinin ayağına kadar getirmek için araç filosunu sürekli artırmakta. Son söz olarak başta Yatağan Sanayi Sitesi olmak üzere tüm Muğla il genelinde işadamı Hüseyin Elmacının Demirhan Hidrolik İş Makineleri Bakım Onarım işyeri tercih edildiği söylenilmekte.

 

 

Bu makale 741 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI