marmaris yeni sayfa
11-09-2019

TANRI ENERJISI (0) SIFIR ENERJISI MI ?

Mukasa Sanatıyla uğraşmaya başlayıp eserler ortaya çıkarmaya başlayınca, yaşadığım alanın değişimlere uğradığını/ atmosferin değiştiğini hissetmeye / görmeye başlamıştım.  Ve bir süre sonra bu değişimi soğan testine tabi tutarak görsel bir materyal elde etmeyi başarmıştım.

Konu tamamen bilim insanlarının sorunudur. Bu yazıda sahsimin deneyimleri yer almaktadır. Bu yüzden bir ukalalık yapma peşinde olmayıp/ kendi deneyimimi sizlerle paylaşmak ve sorular sormak arzusu taşımak tayım.

Bilindiği üzere kainatı izah noktasında, bilim insanları farklı tezler ortaya koyarak birşeyi/ herşeyi anlama yolunda hareket etmektedir. Ortaya konulan hipotezler bugüne kadar temel kanun / hüküm olarak bir sonuç bulamamıştır.

Ama anlatımlar/ bulgular hep kainatta bir eksi (-), bir artı (+) olarak sonuç bulmuştur.  Yani enerji negatif / pozitif olmuştur.  Maddeyi de, gaz / sıvı/ katı olarak izah etmişlerdir.

Bu bilgiler ilkokul yıllarından beri hafızamızda yer etmiştir. Peki üçüncü seçenek sifir  ( 0 ) düşünülmemiş midir ? Bilim insanları bu konuda da negatif/ pozitif ' in bir birine denk oranda baskı halinde sifir (0) elde edildiğini dile getirmiştir.

Bunun yanında Kuantum bilgisiyle uğraşanlar da kendi anlamadıkları bir bilgiyi insanlara kendi anlattıklarıyla sunarak bir şeyler anlatmaya gayret ediyorlar .

Burada izah edilecek konular / konu bunların hepsini bir yana bırakıp farklı bir yöntemi insanların önüne serme gayretidir .

Kainatta SIFIR (0) ENERJISI vardır.  Ve bu enerji TANRI ENERJISIDIR .

Yaşadığım ortamı sifir ( 0 ) ENERJISI haline getirerek bunu bizzat deneyimledim. Yani , sifir ENERJISI üretile bilinecek  yüksek bir teknolojinin aslında bizlere sunulan kapısıdır.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Son bir yıl içinde, içinde yaşadığım köyün doğal yapısı, muz ağacının  ( insan DNA) sina en yakın bitkinin içinde suyun hapsedilmesi sonucu , elde edilen bu sanat eserinin , yaşadığım ortamın içinde var olan negatif/ pozitif enerjiyi sifir denklemine çekmesiyle mümkün olmuştur.

Bunun testini de soğan ile sağlamasını yapmış bulunmaktayim.

Bu tabii ki, bir çok insanın tebessumune neden olabilir . Nokta itibariyle bunu sorgulama değil bilinen bu gerçeği insanlıkla paylaşmak noktasında bulunduğumuz için bunları anlatma zorunluluğu doğmuştur.

( devam edecek )

Ogün Deli Orpars

Bu makale 692 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
YAZARIN DİĞER YAZILARI