marmaris yeni sayfa
12-04-2021
Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

Başarılı Kadın Doğum Mütehassısı Opr. Dr. Mustafa Kekovalı

Başarılı Kadın Doğum Mütehassısı Opr. Dr. Mustafa Kekovalı

Sevgili okurlarım, Muğla'da uzunca bir dönemden bu yana Kadın Doğum Mütehassıslığı yapan Opr. Dr. Mustafa Kekovalı, şimdiye kadar yapmış olduğu başarılı ameliyatlar ve güzel teşhisler sonrası il genelinde aranan bir doktor haline geldi.

Opr. Dr. Mustafa Kekovalı, önceki yıllarda Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarıyla yürütmüştü. Sayın Kekovalı, Yatağan'da olmasına rağmen, diğer ilçelerden de kendisine çok sayıda hasta geliyordu. Dahiliye Mütehassısı eşi Ayşe Kekovalı ile evli olup çocukları ile mutlu bir yaşantı içinde oldukları söyleniyor. Sayın Kekovalı, Muğla Atatürk Stadyumu karşısındaki özel muayenehanesinde Yatağan'da ki göstermiş olduğu ilginin daha fazlasını alıyor. Nedeni de, sayın Kekovalı'nın yapmış olduğu başarılı ameliyatlar ve güzel teşhisler haricinde hastalarına karşı göstermiş olduğu ilgiden kaynaklanıyor. Sayın Kekovalı'nın Muğla'daki muayenehanesine Muğla'daki hastalarının haricinde diğer ilçelerden de çok sayıda hastanın geldiği söyleniyor.

Sevgili okurlarım, Dr. Mustafa Kekovalı bu kadar hastadan fırsat buldukça eşi ve çocukları ile tatil yapmayı seven, sevecen, güler yüzlü bir hekim olarak biliniyor. Gitmiş olduğu yerlerde de tanındığı için çoğu hastalar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Sevgili okurlarım, Muğla'da Stadyum karşısında özel muayenesi olan Kadın Doğum Mütehassısı Opr. Dr. Mustafa Kekovalı, hakkında gazete olarak görüş istedik. Cevap olarak, "Hüseyin bey benim bir şey anlatmama gerek yok, hastalarıma sorun. Eğer hastalarımla ilgilenip başarılı ameliyatlar ve güzel teşhisler yapabiliyorsam ne mutlu bana. Herhalde hastalarım mutlu olacak ki tercih edilişimin nedeni de bu oluyor" dedi.

Biz de Muğla'da yapmış olduğu güzel başarılı teşhisler ile adını il genelinde andırmasını bilen Opr. Dr. Mustafa Kekovalı'ya başarılar diliyoruz sevgili okurlarım.

 

Bu makale 569 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI